Dat quinoa heerlijk is in een salade weten we. Maar wist je dat je er ook lekkere ontbijtjes mee kunt maken? Vervang je bammetje of havermoutontbijt eens door pudding van quinoa. De quinoa kook je in melk in plaats van in water en je brengt alles op smaak met kaneel en vers fruit. Ik heb van elk hapje genoten kan ik je vertellen. Je maakt hem éxtra lekker door stukjes verse kokos toe te voegen..
Say hello to your weekend :)
Nodig voor twee personen
- 175 gr quinoa
- 350 ml amandelmelk (of een ander soort melk naar keuze)
- 100 gr verse kokosblokjes (gedroogd kan natuurlijk ook)
- 100 gr blauwe bessen
- snufje kaneel
Zo maak je het
Breng de melk samen met de quinoa aan de kook. Laat zachtjes door koken totdat de melk is opgenomen. Blijf regelmatig roeren zodat de melk niet aan kan branden.
Breng op smaak met kaneel en verdeel de quinoa pudding over twee schaaltjes. Top af met de kokos en blauwe bessen.
Blauwe bessen zijn ontzettend goed voor je. Ze bevatten antioxidanten die een belangrijke rol spelen bij het tegengaan van je verouderingsproces. De bessen zijn het meest gezond als je ze direct eet en dan het liefst niet in combinatie met suiker. Suiker zorgt voor vermindering van de gezonde voedingsstoffen
0 reacties